Facetune En güzel fotoğraflarınızı tek bir kusur yüzünden artık silmek zorunda değilsiniz. Paylaştığım bu uygulama bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. En sevdiğiniz fotoğraflarınızı bir kaç dokunuş ile yeniden düzenleyebilirsiniz. Fotograflar eskimeyen anılarımız. İşte bu anıları daha da canlı tutmak için Facetune tam da size göre. Dilediğiniz an selfie çekebilir bir kaç dokunuş ile fotoğrafınızı yeniden düzenleyip sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Bazı zamanlar istenmeyen sivilceler siyah noktalar ve sararmış dişleri fotoğraflarda çok net görebiliriz. Bu istenmeyen durumdan Facetune ile artık kurtulmak mümkün her anınızı çekinmeden fotograflayabilirsiniz.

Saç düzeltme göz ve dudak renklendirme kırmızı göz yok etme daha bir çok ince ayarlar ile fotoğraflarınızı yeniden düzenleyin. Bu harika uygulamayı mutlaka deneyin. Sitemizden ücretsiz indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Anınızı fotoğraflayın Facetune’ın tadını çıkarın!

  • Sürüm: v1.0.16
  • Boyut: 45 MB
  • Gereken Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Kurulum

  1. “Facetune v1.0.16 _Oyunindir.club.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.
  2. Ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

Hemen İndir

Not: Uygulamayı kurmadan önce internet bağlantınızı kapatın ve öyle açın. Sorun olursa Lucky Patcher ile lisans doğrulamasını kaldırarak da yükleyebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı