MARVEL Avengers Academy oyunuyla Marvel evrenine bu kez çok farklı bir oyun ile ilk girişimizi yapıyoruz. Bu kez kendimize ait süper kahraman ordusu oluşturmak için çalışıyor ve her kahramanımızın özelliklerini çok ayrı  geliştiriyoruz.

Size bir ipucu Iron Man, Thor, Black Widow, Hulk, Loki, Captain America ve kahramanların çok daha fazlasıyla oynayın. Oyunda her kahramanı henüz güçlerinin tam zirvesine erişmemiş için urşın, bir şekilde alın ve onlarım yeteneklerini geliştirmek için çok doğru eğitimi verin.

Bir Marvel öğrencisi olarak kampüste yaşamın ne kadar eğlenceli olabileceğini bu oyun ile daha iyi anlayacaksınız. MARVEL Avengers Academy oyunuyla öğrencilerinizi yurtlarda, dersliklerde, eğlencelerde ve hatta laboratuvarlarda bile alanlarında görebilmemiz mümkün.

Ayrıca kahramanlarınızı düzenli olarak çok kötü adamlarla dövüştürerek onları sınava tabi tutulur. Üniversite hayatında karakterlerinizi çok iyi sosyalleştirmeyi de unutmayın. Oyunu apk olarak indirip yükledikten sonra hemen oynamaya başlayabilirsiniz.İyi Oyunlar.

  • Sürüm: 1.10.1
  • Boyut: 102 MB
  • Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

“MARVEL-Avengers-Academy-1.10.1-Mod.apk” uygulamasını indirin ve kurun.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı